Bi-District Football Playoff Audio Broadcasts


Thursday November 15th

 

7:00pm  CE King vs. Summer Creek                                     7:00pm  SA Houston vs. SA Harlan                              7:00pm  Brownsville Veterans vs. CC Vet Memorial

 

            7:00pm  Barbers Hill vs. Manvel                                               7:00pm  Harlandale vs. SA Wagner                                     7:00pm  Ague Dulce vs. Falls City

 

 

Friday November 9th

 

  7:00pm  Klein Cain vs. Klein Oak                                     7:00pm  Conroe vs. Oak Ridge                                                 7:00pm  Clear Lake vs. Clear Brook

 

7:00pm Clear Springs vs. Clear Creek                                 7:00pm Bridgeland vs. Cy Park                                              7:00pm  Cy Fair vs. Cy Creek

 

7:00pm  Channelview vs. North Shore                                 7:00pm Waltrip vs. Manvel                             7:00pm  Frisco vs. Lovejoy

 

7:00pm  Sherman vs. John Tyler                                           7:00pm  Texas High vs. West Mesquite                       7:00pm  Pettus vs. Falls City

 

7:30pm  College Station vs. Magnolia West                       7:30pm East Central vs. Steele                                      7:30pm  Clemens vs. Judson

 

7:30pm  Harlandale vs. McCollum                                   7:30pm  Boerne Champion vs. Alamo Heights              7:30pm  Pleasanton vs. La Vernia

 

7:30pm  Bandera vs. Navarro                                          7:30pm  Marion vs. Lytle                                                    7:30pm  Tyler Lee vs. Mesquite Poteet

 

        7:30pm  CC Moody vs. CC Miller                                    7:30pm  Carrizo Springs vs. Devine                                  7:30pm  Canyon vs. San Marcos 

 

 7:30pm  Tuloso-Midway vs. Somerset                                   7:30pm  Central Catholic vs. Antonian

 

 

 

Saturday November 17th

 

1:00pm  Westside vs. Cy Falls                                    1:00pm  Cy Creek vs. Heights                                       2:00pm  Klein Oak vs. Spring

 

3:00pm  Round Rock vs. Cy Woods                                  6:00pm  Somerset vs. Sharyland                                   6:00pm  Grulla vs. LaVernia

 

6:00pm  Laredo Martin vs. SA Veterans Memorial

 

 

 

                     

 

 

a